Kotex - Amacımız

Kotex Hakkında: Amacımız

Amacımız

Regl olmanın hiçbir kadının gelişimi önünde bir engel olmaması için çalışıyoruz.

Kotex® seni önemsiyor. Amacımız sana ve dünyadaki milyonlarca kadına, ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanmış güvenilir ürünler sağlamak. Dünyadaki her kadının hayatını yaşaması ve her anın tadını çıkarması için hak ettiği özgürlüğü ve güveni sağlamak için çalışıyoruz.

Geride bıraktığımız 100 yılı kadınların vücutları, menstrüasyon dönemleri ve bu dönemlerin arasındaki süreyle ilgili bilgi sahibi olmalarına adadık. Gerçeklerle yüzleşmekten korkmuyoruz. Hatta bu gerçekler hakkında konuşmak en büyük arzumuz. Açıkça konuşmak ve kendin hakkında iyi hissetmene yardımcı olmak istiyoruz.

EmptyView

Kotex İsterse Yapar Hareketini başlatıyor

Kotex Hakkında: Amacımız - 1
Kotex İsterse Yapar Hareketi

Kotex, 100 yıl önce, regl olurken dahi ön saflarda çalışmak zorunda kalan hemşireler tarafından geliştirildi. Bugün, Kotex, dünya genelindeki kadınların önümüzdeki 100 yıl boyunca gelişimine destek olmak için İsterse Yapar Hareketini kurdu. Kotex İsterse Yapar Hareketi, regl ile ilgili tabularla ve bu tabuların yarattığı sınırlarla savaşarak, kadınların gelişimini destekliyor. Kotex, okullarda ve farklı topluluklarda kızların eğitime erişimini destekleyerek ve kadınların fırsat eşitliğine kavuşması için farklı kapılar açarak, hiçbir genç kızın veya kadının regl olduğu için gelişimden mahrum kalmamasını sağlıyor.

Kotex Hakkında: Amacımız - 2
Kadın Bakımı

Kotex markası, kişisel stilden aktif yaşam stiline dek kadınlara yaşamlarının her anında güven sağlamayı amaçlıyor. Kimberly-Clark’ın kadın bakım markaları 100’den fazla ülkede milyonlarca kadın tarafından bu nedenle tercih ediliyor. Bir yüzyıldan fazladır, dünyanın dört bir yanındaki insanlar, Kimberly - Clark aile bakım markalarını, benimsediği değerler ve performansları nedeniyle kullanıyor.

Filmi İzle

Kotex İsterse Yapar Hareketi, regl ile ilgili tabularla ve bu tabuların yarattığı sınırlarla savaşarak, kadınların gelişimini destekliyor. Kotex, okullarda ve farklı topluluklarda kızların eğitime erişimini desteklemek ve kadınların fırsat eşitliğine kavuşması için farklı kapılar açıyor.

Kotex Hakkinda: Amacımız - 3