who we are

Biz Kimiz?

Biz kimiz?

Kotex®seni önemsiyor. Amacımız sana ve dünyadaki milyonlarca kadına, ihtiyaçların göz önünde bulundurularak tasarlanmış güvenilir ürünler sağlamak.

Dünyadaki her kadının hayatını yaşaması ve her anın tadını çıkarması için hak ettiği özgürlüğü ve güveni sağlamak için çalışıyoruz.

Geride bıraktığımız 100 yılı kadınların, vücutları, menstrüasyon dönemleri ve bu dönemlerin arasındaki süreyle ilgili bilgi sahibi olmalarına adadık.

Ne yapıyoruz?

Gerçeklerle yüzleşmekten korkmuyoruz. Hatta bu gerçekler hakkında konuşmak en büyük arzumuz. Açıkça konuşmak ve kendin hakkında iyi hissetmene yardımcı olmak istiyoruz.

EmptyView

Kotex Hakkinda: Biz kimiz - 1
Tabularla Savaşıyoruz

Toplumdaki regl ile ilgili tabuları dile getiriyoruz. Tabuları yıkarak toplumda değişim yaratmak için tüm kadınlarla iş birliği yapıyoruz.

Kotex Hakkinda: Biz kimiz - 2
Eğitimle Geleceği İnşa Ediyoruz

Eğitime erişim için fırsatlar yaratıyoruz. Dünyada menstrüal hijyen malzemelerine erişemediği için okula gidemeyen kızların, eğitimden geri kalmamasını sağlayacak koşullar sağlıyoruz.

Kotex Hakkinda: Biz kimiz - 3
Kadınlara Yeni Kapılar Açıyoruz

Dünya genelindeki genç kızların okuldan sonra bağımsız bir gelecek sürmelerini sağlayacak eğitime sahip olduğundan emin olmak istiyoruz. Menstrüal hijyen ürünlerine erişim konusunun, genç kızların hayatlarının ilerleyen aşamalarındaki gelişimine engel olmaması için çalışıyoruz.