Öneri & Bilgi: Regl Dönemim: Menstrüasyon Nedir - Hero

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu

Normal iç çamaşırı gibi hissettirirken gece pedi emiciliğine sahip yeni Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu. Karşınızda Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu, süper emiciler ile %0'a varan sızıntı* ve rahatlık sayesinde özgüveninizi arttıralım. Birkaç sorunuz mu var? Nasıl yeniden kullanabileceğiniz ve yıkayabileceğiniz ilgili tüm ayrıntılar için okumaya devam edin.

Her şeyden önce Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu nedir?

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu, normal pamuklu iç çamaşırı gibi görünür ve hissettirir, ancak regl akıntınızı emebilen ekstra emici bir katmana sahiptir ve yeniden kullanma özelliği sayesinde tekrar tekrar tadını çıkarabileceğiniz sızıntısız bir regl dönemi geçirmenizi sağlar.

Ayrıca, Kotex® Regl Külodu'nun dikişsiz olması sayesinde tüm favori kıyafetlerinizle parlamaya devam edebilirsiniz.

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu nasıl regl kanını emer?

Kotex® regl korumasının bu YENİ formu, iyi bir uyum sağlamak için en üst düzeyde konfor ve esneklik sunan pamuklu kumaş ve elastandan oluşan ana gövdesi ile normal iç çamaşırından farkını anlayamazsınız.

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodunun diğerleri gibi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu benzersiz yenilik, Kotex® gece pedinin üstün korumasının yanı sıra yumuşak ve ekstra rahatlık hissi vererek sevdiğiniz her şeyi bir araya getirmek için özel olarak geliştirilmiştir.

En iyi sızıntı güvenliği için kasık bölgesine ekstra emici bir malzeme katmanı eklenmiştir. Diğer katmanlar şunları içerir:

-95 pamuk ve %5 elastan ana gövde.

-Regl akıntınızı hızla bir sonraki katmana yönlendiren %100 polyesterden oluşan bir üst katman.

-Sızıntıların üstesinden gelmek için tasarlanmış süper emici bir çekirdeğe sahip ikinci bir katman.

-Akıntınızı hapseden nefes alabilen kumaştan üçüncü bir katman, böylece regl lekelerine veda edebilir ve kendinize olan güveninizi sarsmadan güne devam edebilirsiniz.

Kotex® Regl Külodunu ne kadar süreyle giyebilirim?

Bu konuda en iyisi regl akıntınızın seviyesine göre hareket etmektir çünkü regl döneminizin her günü bir diğerinden farklı olabilir. Genel olarak, dikiş yerlerinde ıslaklık hissetmeye başlayana kadar Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu'nun koruma gücünün rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodunu nasıl temizlerim?

Kotex® Regl Külodunu yeniden giyme zamanı geldiğinde, yıkamak çok kolaydır. Oda sıcaklığında elde veya yumuşatıcı/ağartıcı olmadan soğuk makinede yıkayın, ardından fazla suyu sıkın ve kurumaya bırakın.

Diğer kıyafetlerinizin makinede lekelenmesinden mi endişeleniyorsunuz? Harika bir haberimiz var! Kotex® Regl Külodunuzu diğer çamaşırlarınızla karıştırmanızda hiçbir sakınca yoktur, çünkü çamaşır makineleri kanı neredeyse anında seyreltir ve soğuk yıkadığınız takdirde en sevdiğiniz kıyafetleriniz korunur.

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodunun bedenleri nelerdir?

Kotex® regl korumasının bu YENİ formu S, M, L ve XL bedenlerde mevcuttur. Aşağıdaki tabloda daha fazla beden bilgisine ulaşabilirsiniz:

S M L XL
Kalça 84 - 89cm 90 - 97cm 98 - 104cm 105 - 111cm

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodunu ne zaman ve nerede kullanabilirim?

Kim demiş akışkanlar hareket edemez diye? Biz değiliz. Bu yüzden Kotex® Regl Külodunun nerede olursanız olun özgüveniniz için mükemmel bir yardımcı olmasını sağladık.

Nerde olduğunuz farketmez, sızıntıya karşı en üst düzeyde koruma ve konforu yaşayın:

- Bir spor karşılaşmasında veya antrenmanda.

- Yolculukta veya uçak yolculuğunda.

- Derin bir uykuda veya rahat bir şekerlemede.

- Bir egzersiz seansında.

- Uzun bir iş vardiyası veya dersle karşı karşıya.

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu büyük resme nasıl uyuyor?

Kotex® Regl Külodu, sürdürülebilirlik konusunda farkını ortaya koyuyor. Ekstra emici katmanı, sızıntıya karşı koruma gücü, yeniden yıkama ve yeniden kullanma özelliği ile birleştiğinde genel atıkları ve çevresel zararı azaltan sürdürülebilir bir çözüm olduğu anlamına gelir.

Bu doğru, Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu sadece sizin dünyanızı değiştirmekle kalmıyor, 50 yıkamaya kadar dayanabildiği için dünyayı değiştiriyor. Böylece, regl döneminiz geldiğinde ped ve tampon stoklamak zorunda kalmayacağınız için gezegenimizi kurtarmaya yardımcı olabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken paranızdan da tasaruf edersiniz!

Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu özgüvenim için ne yapacak?

Kotex® regl korumasının bu YENİ formu o kadar emicidir ve size o kadar rahat bir his verir ki, sizi siz yapan tüm favori aktivitelerinizi ve deneyimlerinizi kaçırmazsınız. Kadınların regl dönemlerinde aktif olamayacağı gibi regl klişelerinin Kotex® Yıkanabilir Regl Külodu giydiğinizde hiçbir şansı kalmayacaktır.

Yani, hayatınızın ana karakteri olmaya devam edebilirsiniz.Regl yada değil, isterse yapar!

Yeniden yıkanması ve yeniden kullanılması kolay, çevresel olarak sürdürülebilir, süper emici ve ekstra rahat!

Bugün kendiniz keşfedin.

*SGS Fransa 2022: Ayakta ve yatar pozisyonda.

EmptyView

Adın gereklidir.
Need to select DOB. Age should be above 16 years to subscribe.
Onay kutusunu seçmen gerekiyor. Gizlilik Politikamızı buradan okuyabilirsiniz.